צרו קשר
ּ

להיות ערניים לסימנים של נזילה בצנרת

איתור נזילה בצנרת יגיע לאחר סימנים חשודים רבים; סימנים חשודים הבאים לידי ביטוי, בין היתר, על ידי חשבון מים מנופח, קירות נפוחים או עמוסים בסימני עובש ורטיבות לצד אלמנטים רבים אחרים. גם אתם זיהיתם סימנים חשודים לאחרונה? חוששים שמא ישנה נזילה חמורה בצנרת הבית או המשרד? עומד בפניכם פתרון מועיל אחד: יצירת קשר עם חברת בוני העמים. עובדי חברה זו, יסייעו לכם באיתור מדויק של הנזילות. כל זאת, תוך שימוש בציוד המתקדם ביותר.

להתחיל את הבוקר עם חיוך על הפנים – זוהי מטרה מבורכת; מטרה לשמה אנו פועלים רבות. בין אם מדובר בעבודה חשובה ומרתקת ובין אם מדובר בזמן איכות עם הילדים – כל אחד ואחת מאתנו מחזיקים ביעדים אחרים אשר מעלים על פנינו חיוך. עם זאת, חיוך זה יכול להתהפך במהרה – והסיבות לכך הן רבות. אחת מהן היא נזילת מים.

היווצרותן של נזילות מים בצנרת הן רבות ומגוונות. אחת מהן היא היווצרותו של לחץ מים לא תקין. כלומר, במידה ואתם גרים בבניין דירות ישן או שמא התבצעו לאחרונה תיקונים בצנרת, ייתכן וההפרשים בלחץ יובילו לכדי נזילה. כמו כן, שורשים ארוכים וחזקים של עצים יכולים ליצור נזילה. וזאת, על ידי חדירה לתוך צנרת הביוב.

במקרים אחרים, הצטברותו של בטון, יצירתה של שחיקה ושברים לצד אלמנטים רבים אחרים – כל אלו ועוד ישפיעו לרעה על הצנרת ויובילו לכדי הופעתה של נזילה. האם ישנם סימנים אשר יכולים להתריע על קיומה של הנזילה? בהחלט! החל מחשבון מים גבוה, שינוי בצבע אריחי הרצפה, לצד הופעתם של כתמי רטיבות – כל אלו ועוד יאותתו לכם כי ייתכן וישנה נזילה. בשל כך, עליכם להיות ערניים וליצור קשר בהקדם עם אנשי מקצוע; מומחים אשר יסייעו לכם במלאכת איתור הנזילות כראוי.

 

להשאיר את הטיפול בידיים הנכונות

ישנן דרכים רבות לאתר נזילות בצנרת ; דרכים מתקדמות אותן חברת בוני העמים תבצע כהלכה. אם גם אתם חוששים שיש נזילה בדירתכם או בבניין בו אתם גרים, אתם מוזמנים לפנות אלינו. אנו נדאג לכל השאר.

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ