צרו קשר
ּ

למצוא פתרון שלב אחר שלב – רטיבות בקיר חיצוני

קיומם של כתמי רטיבות בקיר חיצוני, בין אם מדובר בעובש או פטריות, ישפיעו לרעה על בריאות הדיירים. כמו כן, יש ביכולתם להשפיע על המראה האסתטי של המבנה. לשם איתור מקור הבעיה, אבחון הממצאים של הדו"ח והתאמת הפתרון לבעיה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת בוני העמים. אנו מתמחים באיתור נזילות תוך שימוש בציוד המתקדם ביותר. למה אתם מחכים? הרימו אלינו טלפון, הסבירו את הבעיה – ואנו נגיע במהרה ונטפל בבעיה.

טוב שכן קרוב מאח רחוק – מדובר בביטוי מדויק ביותר. וזאת, בשל העובדה שאנו מתראים איתם מדי יום ביומו. עם זאת, לעיתים קרובות מדי אנו מנהלים וויכוחים סוערים עם השכנים שלנו: החל ממים שחודרים לדירתו של השכן בקומה מעליכם או שמא מדובר בכתמי רטיבות המגיעים בגלל שכן אחר – אין ספק שהקשרים הטובים יכולים להשתנות לרעה לאור מטרד זה.

עם זאת, נדגיש כי כתמי רטיבות אלו ניתן לפתור במהרה וביעילות רבה. כיצד? על ידי יצירת קשר עם אינסטלטורים מומחים. בין אם קיבלתם המלצה או שמא בחנתם את הדפים העסקיים שלהם, בבואכם ליצור קשר עם אנשי מקצוע אלו, עליכם להסביר את מהות הבעיה. גרים בבניין דירות? הופיעו כתמי עובש על הקירות החיצוניים? או שמא מופיעים עליהם סימני קילוף? בהתאם לכך, יהיה עליכם לקבוע יום ושעה לצורך איתור הנזילה.

קיימים מספר סוגים של בדיקות; פתרונות חדישים שיסייעו לכם להגיע לתשובה מדויקת. החל ממצלמה טרמית, סיב אופטי לצורך צילום קווי הצנרת ועוד – אנשי מקצוע אלו יידעו כיצד להשתמש בציוד זה. כמו כן, הם ייקראו את הממצאים השונים ולמצוא את הפתרון הרלוונטי. כל זאת, תוך עדכון הלקוחות לאורך תהליך העבודה.

 

לעבוד תוך שקיפות מלאה

כאשר אנו מוצאים סימנים חשודים המצביעים על קיומה של נזילה, חשוב לפנות אל חברת בוני העמים. אנו מעניקים לקהל לקוחותינו את השירות האיכותי, המקצועי והמקיף ביותר. וזאת, תוך שימוש בציוד הרלוונטי. כמו כן, בסיום הבדיקה המקצועית אנו נציג בפני הלקוחות את הממצאים ואף נציע פתרון לבעיה.

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ