צרו קשר
ּ

צילום קו ביוב

מערכות הניקוז והביוב בכל מבנה לא בנויות בנגישות למציאת תקלות, לכן במקרה וצריך לבדוק האם יש נזילה או תקלה בביוב אתם צריכים להזמין איש מקצוע לביצוע צילום קווי ביוב עם עזרים טכנולוגיים. איתור מעמיק של פגמים בקו הביוב נערך על ידי מצלמות וידאו מתקדמות שמחוברות לסיב אופטי גמיש. הצילום מאפר לקבל מידע רב ערך על מצב הצנרת, ולא דורש שימוש באמצעים כבדים ומסורבלים כמו קדיחת חורים לקבלת גישה לצינורות. אבחון נכון של מצב הצנרת הוא שלב הראשון בתחזוקה שוטפת של כל מבנה. צוות חברת בוני העמים מבצע צילום קו ביוב בכל מבנה ומעניק ללקוחות מידע רב ויכולות לטפל בבעיות מים וצנרת בקלות.

 

צילום קו צנרת- מקבלים את כל מידע אונליין

מכשור צילום מאפשר לכם להימנע מהתעסקות עם קידוחים מיותרים בדרך לאבחון מצב הצנרת שלכם. אבל רגע לפני שאתם מזמינים את איש המקצוע, דעו מתי כדי לבקש ממנו להביא את מצלמת הביוב:

  1. נזילות מאזור הביוב- כאלו שאתם לא מצליחים לראות עם העין אך פוגמות בתשתיות סמוכות או משאירות חותם על המבנה. המצלמה תסרוק את הצינור ותאתר במהירות את המקור.
  2. סתימות- במקרים בהם הביוב עולה, ואתם חייבים לקבל בזריזות תמונת מצב מלאה של הסתימה, מצלמה היא כלי העבודה האידיאלי. בלי יותר מידי התעסקויות הסיב האופטי מוחדר לעומק האדמה ומראה לכם איפה מקור הסתימה והאם מדובר בשומן או בסתימה מסוג אחר.

 

טיפול אחראי מונע תקלות עתידיות

תחזוקה של מערכת ביוב באה לידי ביטוי לא רק במקרי חירום. מעקב אחר הצינורות יכול לעזור לבצע עבודות תחזוקה שמכוחן ניתן לצמצם סתימות ופיצוצים שונים. לכן, אם אתם רוצים להיות בטוחים שעשיתם כל שביכולתכם כדי לשמור על ביוב תקין, הזמינו איש מקצוע שיבצע צילום לצנרת שלכם. חברת בוני העמים מציעה ללקוחותיה לבצע צילום קו ביוב כדי להתמודד עם תקלות ולשמור על תקינות הצנרת ותחזוקתה. החברה משתמשת במצלמות המתקדמות ביותר בשוק ואנשי הצוות מחזיקים בידע מקצועי רב שיכול לתרום לכם בהתמודדות מול נזקים שונים בביוב.

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ