צרו קשר
ּ

להסתייע בסיב אופטי לצילום ביוב

עבודת צילום ביוב מקצועית ואיכותית תסייע באיתור מקור הנזילה. וזאת, ללא צורך בהרס מיותר של תשתיות. לאורך השנים האחרונות, הטכנולוגיה הביאה עמה מהפכה משמעותית; מהפכה שהביאה לכדי שדרוג שגרת יומנו – כאשר פתרונות צילום מערכות הביוב היא אחת מהן. חוששים כי נוצרה נזילה בבניין שלכם? הופיעו סימנים חשודים על קירות הבית? רצפת המשרד מתחילה להיסדק או להישבר? בין אם מדובר בסימנים אלו או אחרים, אנו ממליצים לכם לפנות אל חברת בוני העמים. אנו מבצעים בדיקות מקיפות לצורך איתור נזילות. כמו כן, אנו מחזיקים בציוד הדרוש לצורך בדיקות בדיקות לפני אכלוס כמו גם ביצוע בדיקה של מרפסת וגג. נשמח לעמוד לרשותכם.

 

כאשר אנו חושבים על תפקידו של האינסטלטור, לרוב נדמיין כיצד הוא מגיע עם פומפה מתוך מטרה לפתוח את הסתימה בבית או במשרד. עם זאת, לאורך השנים האחרונות תפקיד זה שינה את פניו כאשר הציוד המרשים בו הוא מסתייע נותן מענה איכותי על מגוון רחב של בעיות – ואיתור נזילות היא אחת מהן.

אם בעבר היה צורך להרוס תשתיות כאלו ואחרות כדי לאתר את מיקומה של נזילת מים – כיום המצב הוא אחר לחלוטין ומתקדם בהרבה. עולים ריחות לא נעימים בדירה? מופיעים כתמי רטיבות או עובש במשרד? יש לכך סיבות שונות: החל משורשי עצים אשר חדרו לתוך הצנרת ועד היווצרותם של סדקים או חורים בביוב – התוצאה העגומה של כל אלו יכולה בהמשך להתדרדר וליצור נזילה.

בהתאם לכך, יש לאתר את מקור הנזילה בהקדם. אחת השיטות הנפוצות והמדויקות ביותר היא שימוש בסיב אופטי – ואין זו הפתעה כלל. הסיב האופטי מורכב, למעשה, ממספר סיבים המסייעים לו לחדור בגמישות רבה לתוך הצנרת. בין אם מדובר במערכת הביוב של בית פרטי, בניין מגורים קומפלקס משרדים – ניתן יהיה לאתר כל נזילה תוך חיסכון משמעותי בזמן ובכסף.

 

שימוש בציוד המתקדם ביותר – בעת איתור הנזילה

כדי לאתר נזילה באזורים צרים ביותר כאשר הנגישות אליהם היא מורכבת, מומלץ להסתייע בסיב אופטי. אנו, בחברת בוני העמים, משתמשים בציוד הטכנולוגי ביותר לצורך נזילות בביוב; ציוד הכולל, בין היתר, סיב אופטי לקווי ביוב בעלי קוטר 32.

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ