צרו קשר
ּ

ציוד מתקדם לצורך איתור נזילות

איתור נזילות סמויות יתבצע באמצעות ציוד מתקדם. כולנו מעוניינים לשמור על שגרת חיים נעימה, טובה ומאושרת; שגרה כוללת הקמת בית וטיפוחו. עם זאת, כאשר על אחד מקירות המבנה מופיעים סדקים עם כתמי רטיבות – עולה החשד כי ישנה נזילה. כדי לברר במדויק האם כך הדבר, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת בוני העמים. חברה זו מתמחה באיתור נזילות תוך שימוש במכשור המקצועי ביותר. כמו כן, אנו מסייעים למגוון לקוחות – פרטיים ועסקיים כאחד. וזאת, תוך מענה מקצועי, אדיב, יעיל ומהיר.

מדי בוקר אנו קמים עם חיוך ויוצאים ליום חדש מתוך תקווה לחזור בהקדם לביתנו הקט והנעים. עם זאת, כאשר מופיעה סתימה חמורה בשירותים או שמא ישנם סימני התפוררות על הקירות – יש לברר בהקדם האם ישנה נזילה. באמצעות הציוד הבא, ניתן יהיה לאתר את מקור הנזילה ולטפל בה כראוי:

  • מצלמה טרמית – אחד הפיתוחים הטכנולוגיים האחרונים בתחום זה הינו המצלמה הטרמית. מצלמה זו היא, למעשה, מכשיר המבוסס על עקרון הדימות הטרמי. כלומר, מכשור זה מגיע מתחום הפיזיקה. לאורך השימוש במצלמה, מופעלת קרינה אינפרא אדומה; קרינה הנפלטת מאובייקטים המחזיקים בטמפרטורות הגבוהות מ-0 מעלות. בהמשך, ניתן לעבד קרינה זו ובהתאם לממצאים – ניתן לאתר את קיומה של הנזילה.
  • צילום קווי ביוב – חווים הצפות או תזוזות בקרקע? חוששים שמא צנרת הביוב של ביתכם איננה פועלת כרגיל? במקרים בהם עולה החשד לנזילה בצנרת, ניתן לצלם את קווי הביוב ולאתר את מקור הנזילה ללא כל בעיה. במילים אחרות, בעלי המקצוע יוכלו למפות את אזור הצנרת של ביתכם כראוי. בהתאם לממצאים המתגלים, הם יוכלו לזהות את הבעיה ולטפל בה בהתאם.

בין אם מדובר בסתימה בצנרת או שמא מדובר בסימני רטיבות על הקירות – יש לאתר בדחיפות את מקור הנזילה. רק כך, תוכלו לחזור לשגרת היום-יום שלכם על הצד הטוב ביותר. אם ברצונכם לאתר את מקור הנזילה בביתכם, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת בוני העמים.

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ