צרו קשר
ּ

סריקה תרמוגרפית

סקירה תרמוגרפית היא בחינה מקיפה של מערכות החשמל בכל מבנה, על מנת לזהות כשלים שונים ברשת החשמל. הסקירה נערכת בעזרת מצלמה רגישה לקרינה אינפא-אדומה, שנפלטת דרך קבע מכל עצם, בהתאם לחום ולטמפרטורה שלו. המכשיר מזהה את רמת הקרינה ומציג תמונה ויזואלית שכוללת מפת צבעים. מערכות חשמל מיושנות נוטות להתפורר ולהשאיר אפשרות לחדירה של מים ולכלוך, מה שעשוי לגרום לקצרים חשמליים, ועל ידי זיהוי מוקדם ניתן לבצע פעולות תיקון ואיחוי פגמים. צוות חברת בוני העמים מבצע בדיקות לגילוי ואיתור נזילות וכשלים בעזרת צילום תרמי של מבנים וארונות חשמל שונים, בצורה מקצועית, בטוחה ואחראית.

 

למה חשוב לבצע סקירה תרמוגרפית?

כשליש מכל ההתלקחויות מסכנות החיים שמתרחשות במבנים פרטיים וציבוריים נובעות משחיקה במערכות החשמל. התפוררות חוטים, ופגמים בארונות החשמל יכולים להביא לנזקים גדולים מאוד ואף לפגוע באנשים. לכן כדי להבטיח את בטיחות המבנה רצוי לערוך בדיקות תקופתיות לכל תשתיות החשמל במבנה. בדיקות אלו יכולות לעזור בכמה מישורים:

  1. מניעה- צמצום האפשרות לתקלות בעתיד במערכת החשמל.
  2. הימנעות משרפות- הורדת הסבירות להתרחשות של קצר חשמלי בעל יכולת להוביל לדליקה מסוכנת.
  3. חיסכון כספי- על ידי בדיקה תקופתית ניתן לחסוך בעלויות תיקונים, שיפוצים ולשפר את אספקת החשמל למבנה בצורה חסכונית ויעילה.

בדיקה פשוטה, שמבוצעת במהלך יום העבודה ולא מפריעה לקצב החיים במבנה, יכולה להציל חיים ולעזור לכם לשפר את התשתית הקיימת.

 

עומדים בתקינה הארצית

על פי החוק הרשות לכיבוי אש עורכת בדיקות לתקינות מערכות חשמל על מנת לצמצם שריפות. כדי לעמוד בכל הדרישות בדיקה תרמוגרפית יכולה להיות פתרון פשוט לבעיה קשה. חברת תרמופלקס עוזרת ללקוחותיה לשמור על השוהים בכל מבנה בעזרת ביצוע בדיקות תרמוגרפיות בהתאמה לדרישות החוק. אנו מבצעים את הבדיקה מבלי להפריע לשוהים במבנה, ובצורה אחראית וזהירה. הלקוחות שלנו מקבלים מיפוי מדויק של כל נקודות התורפה במערכת החשמל ויכולים להיות מודעים לצרכי תיקון ושיפוץ דחופים, ולפגמים שיכולים להוות בעיה עתידית. את המידע אתם תקבלו במפורט ובדקות ספורות, ותוכלו להיוועץ באנשי המקצוע במהלך הבדיקה.

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ