צרו קשר
ּ

להגיע אל האמת במהרה עם מאתר נזילות

סיועו של מאתר נזילות הינו משמעותי ביותר. וזאת, בשל העובדה שהוא יאבחן במדויק את מקור הנזילה, המיקום המדויק שלה ואת מידת הנזק שהיא יצרה. זיהיתם כתמי עובש על הקירות? בין אם מדובר בסימני עובש, רטיבות או אלמנטים אחרים – אין ספק שמדובר במצב מורכב למדי. כדי לפתור בעיה זו על הצד הטוב ביותר, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת בוני העמים. אנו נאתר את הנזילה באמצעות הציוד החדיש שברשותנו. כמו כן, עובדי החברה מחזיקים בהכשרה מקיפה וניסיון רב בתחום זה.

ישראל נחשבת למדינה חמה. וזאת, בשל העובדה שעונת הקיץ היא ארוכה למדי ועונת החורף נמשכת שבועות בודדים. עם זאת, אין זה אומר שלא יכולות להיווצר נזילות מים חמורות. אכן, אחת הסיבות הנפוצות להופעתה של נזילה היא עיבוי מים; עיבוי הנוצר עקב היווצרות טיפות מים במיקום בו הטמפרטורות הן נמוכות. עם זאת, אין זו הסיבה היחידה. החל מאיטום לקוי של מבנים, קיומם של מי תהום הנמצאים במגע עם הרצפה לצד היבטים אחרים – ניתן להסביר את הופעתה של נזילת מים בדרכים שונות.

הנזק הנגרם מנזילות אלו הוא משמעותי למדי. החל מנזקים אסתטיים, בריאותיים ועד ריחות לא נעימים – כדי למנוע מצבים חמורים, חשוב לאתר את מיקומן של הנזילות. כיצד? למשל, על ידי שימוש במצלמה טרמית. מדובר באחד הפתרונות הטכנולוגיים המומלצים ביותר – ואין זו הפתעה. מצלמה זו מחזיקה ביתרונות רבים, כדוגמת ממצאים מדויקים המתבססים על הפרשי הטמפרטורות בקיר.

כמו כן, ניתן להסתייע בצילום קווי הביוב לצורך איתור נזילות. מדובר בשיטה מתקדמת ונפוצה גם כן; שיטה אשר מאפשרת לאתר את מיקום הנזילה על ידי הדמיה. כך או כך, כדי להשתמש בציוד זה באופן המקצועי ביותר, יהיה עליכם לפנות אל המומחים בתחום.

שירות איכותי עבור קהל לקוחות גדול

כדי לאתר את הנזילות בביתכם, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת בוני העמים. אנו מתמחים בביצוע בדיקות אלו. וזאת, על ידי שימוש בציוד המתקדם ביותר. כמו כן, אנו משתפים פעולה עם מגוון רחב של לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד; לקוחות היכולים להעיד על שירות אמין, מקצועי ואישי.

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ