צרו קשר
ּ

אילו דרכים קיימות לאיתור נזילות

בזכות מאתר נזילות מקצועי ומתקדם תוכלו לתקן את מקור הבעיה ולחזור לשגרת חייכם במהרה. בין אם עברתם לאחרונה לבית חדש ובין אם אתם גרים בדירה וותיקה, אין ספק שהופעתן של נזילות הן בבחינת מטרד. עם זאת, ולאור הפיתוחים הטכנולוגיים האחרונים, מדובר בבעיה שניתן לפתור ביעילות, זריזות ובמקצועיות רבה. כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת בוני העמים. אנו נבדוק את מקור הנזילה, נאתר את מיקומה ונפתור אותה על הצד הטוב ביותר. נשמח לעמוד לרשותכם.

 

שגרת יומנו מורכבת ממגוון רחב של משימות חשובות. עם זאת, ישנם מקרים בלתי צפויים אשר יכולים לגרום לנו לחשב מסלול מחדש. כמו מה למשל? נזילה באחד מהקירות היא דוגמא טובה לכך. שמתם לב כי הופיעו כתמים חשודים על קירות הסלון או חדר השינה? חוששים שמא כתמים אלו מקורם בנזילה? להופעתן של נזילות מים קיימים מספר הסברים. ראשית כל, ייתכן והם נובעים מצינורות הביוב או של מערכת מיזוג האוויר; צינורות שהתיישנו או סובלים מתקלה אחרת.

במקרים אלו, התוצאה הלא נעימה תגיע במהרה. בשל כך, אנו ממליצים לכם לפנות אל אנשי מקצוע המומחים באיתור הנזילות. תהליך איתור זה ניתן לבצע באמצעות מספר דרכים עיקריות. ראשית, ניתן להסתייע במצלמה טרמית. מדובר במכשור מתקדם המתבסס על חום. כך, במקרים בהם תופיע נזילה בקיר, ניתן יהיה לאתר אותה לפי הפרשי הטמפרטורות.

במקביל לכך, ניתן להסתייע גם במכשור הבא: צילום קווי הביוב. בהתאם לממצאים העולים מתוך ההדמיה, ניתן יהיה לאתר את הנזילה במדויק. חלק מיתרונותיה הרבים של שיטה זו כוללים, בין היתר, את העובדה שאין צורך לבצע חפירות וליצור הרס בעת איתור הנזילות.

 

לאתר את הנזילה בדיוק רב

בין אם מדובר במצלמה טרמית או צילום קווי ביוב, עובדי חברת בוני העמים ישמחו לסייע לכם באיתור נזילות המים. כמו כן, אנו נדע להתאים את הפתרון המדויק ביותר בהתאם למיקום הנזילה ומידת החומרה שלה.

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ