צרו קשר
ּ

גילוי נזילות מים

בכדי לשמור על שלמות מבנה לאורך זמן, פעולות תחזוקה כמו בדיקת איתור נזילות מים הן חובה בכל מבנה. גילוי נזילות מוקדם, ממזער את הפגיעה בתשתיות הבית, קירות צינורות ועמודים תומכים, ומאפשר לכם להיות מודעים למצב הבית. מעקב שוטף של בעל מקצוע, נותן סקירה רחבה ובמהירות יחסית מאפשר לכם להחליט על דרכי פעולה אידיאליות לשימור המבנה. שיפוץ ותיקון אטום המבנה בהתאם לנזילות שהתגלו בבדיקה מאפשר למבנה לעמוד איתן מול נזקי מים לאורך זמן. חברת בוני העמים מבצעת בדיקות לגילוי נזילות מים בכל מבנה בעזרת אמצעים טכנולוגיים מתקדמים.

 

איך מבצעים בדיקה לגילוי נזילות מים?

נזילות מים בקירות, בצינורות או בעיות באטום מחייבות טיפול מהיר למזעור נזקים. בעבר מרבית המאמצים התרכזו באיתור הנזילה עם קידוחים אינסופיים בקירות המבנה לאיתור מקור המים. אבל עם התפתחות הטכנולוגיה, נפוצו שיטות איתור נזילות מתקדמות יותר:

  1. המצלמה התרמית- המצלמה מייצרת תמונה ויזואלית של הקיר ומראה את כל העצמים שבו בחלוקה צבעונית לפי מידות המעלות שהם מחזירים. בצילום פשוט ניתן לראות ריכוזי מים המרמזים על המיקום הנזילה ובכך מאתרים אותו.
  2. זיהוי קולי- מיקרופונים זעירים בעלי רגישות מיוחדת, מנתרים כל קול שמקורו מהאזור החשוד. כאשר המיקרופון מתקרבת לאזור הנזילה הוא מאותת על דוח מדויק לנזילה.
  3. זיהוי בעזרת גז- גז בלתי מזיק מוזרם לצנרת או לאזור החשוד, עד לקיבולת מקסימלית. לאחר מכן מכשיר איתור גז מופעל כדי למצוא את נקודת הדליפה המדויקת של הגז. שם מתרחשת הנזילה וזהו מקום הקידוח המדויק.

 

שומרים על מבנה מתוחזק

מים הם כוח טבע בעל השפעה עצומה על מבנים ותשתיות, לכן תחזוקה בתחום זה היא חשובה מאוד לשמירה על מבנה ברמה גבוה לאורך זמן. פועלות איטום אכן נותנות מענה לבעיה, אבל לעיתים צריך להתמודד עם נזילות מים. כדי למזער את נזקי הקידוח ועבודת הטיפול, פעולת גילוי נזילת מים היא פתרון טוב. חברת בוני העמים מבצעת פעולות לגילוי נזקי מים בכל מבנה ולכל מטרה. אנו פועלים עם צוות מקצועי מנוסה ומכשור טכנולוגי חדיש, כדי לסייע לכל לקוח.

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ