צרו קשר
ּ

בדיקת צנרת עם מצלמה תרמית

זה מכבר שיש פתרונות טכנולוגיים מיוחדים לטיפול בנזילות ובעיות צנרת, ואחד מהפתרונות המעניינים בשוק כיום הוא ביצוע בדיקת צנרת עם מצלמה תרמית. הטכנולוגיה החדשה מאפשרת לקבל תמונה מלאה של מצב הצנרת, כולל דליפות מים ברמות שונות, על ידי צילום פשוט ומהיר. התמונה מתקבלת בצבעים, כאשר כל צבע מסמן את מידות החום של העצם המצולם, ומאפשר לזהות מקומות בעייתיים בצינור. הבדיקה היא מהירה יחסית ומאפשרת לקבל אבחון מקיף בדקות ספורות, ולמנוע בזבוז זמן ומשאבים בחיפוש אחר מקורות הנזילה. חברת בוני העמים מציעה ללקוחותיה שירותי איתור נזילות במצלמה טרמית לאיתור מהיר של כל נזילה.

 

איך מבצעים בדיקת צנרת עם מצלמה תרמית?

את המצלמה התרמית מחברים לסיב אופטי ארוך במיוחד, אשר מאפשר גמישות מקסימלית להגעה לכל אזור בצנרת. המצלמה והסיב מחדרים לנצרת ומתעדים את ההתקדמות לאורך הצינורות. כל העת המצלמה משדרת את תמונת הצבעים המתארת את העצמם על פי מידות החום שלהם. כאשר מתקרבת המצלמה לאזור הנזילה, היא מציגה את השינוי בטמפרטורה ומאותת לאיש המקצוע שזו נקודת הדליפה.

המצלמה מסוגלת להגיע לעומק מערכת המים בכל מבנה, ולאתר דליפות גם עם הן מזעריות וכמעט בלתי מורגשות. הטכנולוגיה מאפשרת תפעול מהיר, קל ופענוח מדויק על ידי הצוות המקצועי. כך שלא נותר לצוות התיקון עוד מה לעשות מלבד ביצוע איטום מושלם למניעת בעיות בעתיד.

 

בודקים את הצנרת וחוסכים את כאב הראש

טיפול בבעיות צנרת ומים היה בעבר טיפול מסוכך, ארוך ומעצבן ללקוחות. הקידוחים הרבים במבנה עד לאיתור מקום הנזילה המדויק השאירו הרס ולכלוך רב, וגרמו ללקוחות לחשוב פעמיים אם הם רוצים באמת לטפל בבעיה. אבל עם הכניסה של המצלמה התרמית לשוק, נחסך מהלקוחות כמעט כל שלב הקידוח- וכיום אפשר לקבוע במדויק היכן לבצע קידוח כדי להתמקד בטיפול מקצועי ואיטום חזק למקום הנזילה. חברת בוני העמים מבצעת לכל לקוח בדיקת צנרת עם מצלמה תרמית לאיתור נזילות ופגמים בצינורות. הבדיקה מבוצעת על ידי אנשי מקצוע מנוסים. אנו מאבחנים את המקור במהירות ופועלים לתיקון איכותי.

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ