צרו קשר
ּ

בדיקה תרמית

אם זיהיתם באחד מקירות הבית נזילה, ואתם רוצים לבדוק את מקור המים טרם ביצוע קידוח, בדיקה תרמית היא הבדיקה המדויקת ביותר שיש כיום לאיתור נזילות מים. הבדיקה החדשנית מבוצעת ללא צורך בקידוח מיותר לקיר, ומאפשרת על ידי צילום פשוט לקבל תמונה מצב מלאה של חלל הפנים של הקיר ומקור הנזילה. מצלמת אינפרה-אדום מצלמת את האזור החשוד ומציגה מתונה ויזואלית של מקור הנזילה. חברתבוני העמים מסייעת ללקוחותיה באיתור נזילות על ידי ביצוע בדיקה תרמית פשוטה ומהירה.

 

זיהוי מדויק- איך מתבצעת בדיקה תרמית?

המצלמה מזהה כל עצם שנמצא בטווח התמונה על ידי קטלוג מידות חום שלו. גלי האינפרה-אדום משדרים למצלמה את הטמפרטורה של כל צינור בקיר וכך נוצרת תמונה ויזואלית של פנים הקיר. התמונה מפרטת לפי צבעים מה בדיוק נמצא בחלל קיר והאם יש זרימת מים חלשה או חזקה בקיר. מקום המים מוצג לבוחן על הצג תוך שניות ספורות מרגע הצילום, ומאפשר טיפול ממוקד בבעיה.

טרם עידן המצלמה התרמית, טיפול בנזילות מים כלל קידוח בשיטת ניסוי וטעיה באזור בו נצפו כתמי מים. הדבר גרם לעבודה כפולה ומכופלת של איש המקצוע, לצד נזקים רבים לקירות ולתשתית המבנה. פיתוח טכנולוגית הצילום התרמי צמצם בצורה משמעותית את הצורך בקידוח. כיום, מרבית העבודה בטיפול בנזילות מתרכז בפעולות האיטום עצמן ולא באיתור המקורות.

 

שומרים על המבנה

לנזילות מים יש יכולת לפגוע בצורה קשה במבנים. לעיתים מים יכולים להביא לקריסה חלקית של קירות ותקרות, אם הנזילה לא מטופלת כראוי. אי לכך, מענה מהיר הוא חיוני בעת טיפול במים. בדיקה תרמית מקצרת משמעותית את זמן התגובה לטיפול ולא דורשת חיפושים ארוכים אחר מקור הנזילה. מבחינת הלקוחות היכולת להימנע מקידוחים רבים מאפשרת להם להתמודד עם פחות לכלוך במהלך התיקון. חברת בוני העמים מבצעת איתור נזילות במצלמה טרמית. אנו משתמשים במצלמות משוכללות טכנולוגית אשר נותנות מענה מהיר ומידיי לכל נזילה. בין אם בקירות הבית, ברצפות או בתקרות, אתם יכולים להיות בטוחים שאנו נאתר את הנזילה ונטפל בה מיד.

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ