צרו קשר
ּ

איתור רטיבות

איתור רטיבות דורשת מיומנות גבוהה והבנה מעמיקה של המקצוע. בין אם מדובר ברטיבות המגיעה מהתקרה ובין אם מדובר ברטיבות המגיעה מאחד הקירות – אל תפנו לחובבנים: אנשי מקצוע אמינים ובעלי ניסיון רב בתחום יסייעו לכם לפתור בעיות אלו ולחזור בהקדם אל שגרת חייכם. זקוקים לידיים מיומנויות לתיקון הרטיבות? צרו קשר עם חברת בוני העמים: אנו מעניקים פתרונות לבעיית רטיבות ולחדירת מי גשמים בכל סוג מבנה.

איתור רטיבות: מידע מקיף

רבים מאתנו סובלים מדי יום ביומו מבעיות רטיבות ונזילות; בעיות המאפיינות גם דירות ישנות וגם חדשות. בשל כך, איכות החיים משתבשת ולעיתים קרובות ערך הנכס יורד בהתאם. כדי לטפל בבעיות אלו, מומלץ להבין, ראשית, לאור אלו נסיבות נוצרת רטיבות. נבדוק, כעת, חלק מסיבות אלו:

  • חודשי החורף תורמים, ללא ספק, ליצירת נזקי רטיבות משום שמי הגשם עלולים לחדור את אל תוך קירות המבנה והרצפות.
  • כליאתה של רטיבות מתחת לאריחי הקיר והרצפות יכולה להביא לרטיבות.
  • קווי הביוב דולפים או לא מותקנים כראוי? עובדה זו יכולה ליצור רטיבות בבית או במשרד.

כתוצאה מסיבות אלו ורבות אחרות, נוצרת רטיבות המשפיעה על שגרת חייהם של רבים. כדי לתקן בעיה חמורה זו, יש לפנות לבעלי מקצוע אמינים ובעלי ניסיון משמעותי. תהליך החיפוש אחרי עובדים מיומנים כוללת את ההיבטים הבאים:

  • המלצות – עמית לעבודה נעזר בשירותיה של חברה לצורך תיקון רטיבות בביתו? חברה קרובה נעזרה במומחה לטיפול ברטיבות? בין אם מדובר בבני משפחה, חברים או מכרים מהעבודה – מומלץ להסתייע בהמלצותיהם של אנשים אלו.
  • ניסיון – באמצעות שיחת טלפון, תוכלו לברר מהו הניסיון המקצועי אל המומחה, כמו גם באיזה ציוד הוא נוהג להשתמש בעת איתור נזילות המים וטיפולן.
  • תקציב – בהתאם לניסיון, המוניטין החיובי ולוח הזמנים אליו איש המקצוע יכול להתחייב, תוכלו לשוחח על המחיר עבור ביצוע איתור ותיקון הרטיבות.

לאתר בעיה ולפתור אותה

אמנם היא משפיעה על שגרת חיינו, אך ניתן לפתור את בעיית הרטיבות ביעילות. אם גם אתם זקוקים לשירותים אלו, צרו קשר עם חברת בוני העמים: אנו מציעים שירותים מקצועיים ויעילים – תוך שימוש בציוד המתקדם ביותר.

איתור רטיבות: יתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים

איתור רטיבות, בין אם בקירות הפנימיים ובין אם בתקרת המבנה, תתבצע אך ורק על ידי מומחים. אין ספק שהופעתה של נזילה היא מטרד – על כן אין כל וויכוח. עם זאת, כדי שניתן יהיה למזער את הנזקים ולפתור מצב זה מוקדם ובמקצועיות ככל האפשר, מומלץ לפנות אל חברת בוני העמים. אנו מעסיקים צוות עובדים בעל ההכשרה המקיפה ביותר. כמו כן, אנו מחזיקים בניסיון רב הרלוונטי לאיתור הרטיבות, כמו גם התאמת הפתרון לבעיה. נשמח לעמוד לרשותכם.

מדי יום ביומו, אנו נאלצים להתמודד עם מגוון משימות מורכבות; משימות הדורשות את תשומת ליבנו המלאה. החל מנסיעה ארוכה לעבודה ועד איסוף הילדים מהחוגים, אנו נאלצים לתמרן בין מגוון פעולות. כאשר אנו מזהים סימני רטיבות, נדמה שמדובר ב'דובדבן' שעל קצפת המשימות. כלומר, מדובר במשימה דחופה לה אנו צריכים להעניק את מלוא תשומת הלב – ולטפל בהקדם. וזאת, בשל העובדה שייתכן תשפיע לרעה על דיירי המבנה.

ראשית כל, חשוב להבין כי סימני רטיבות יכולים להופיע על הקירות הפנימיים והחיצוניים של הנכס ואף על התקרות שלו. כתמי רטיבות אלו יכולים להגיע עקב סיבות רבות ומגוונות. למה הכוונה? החל מאיטום לקוי המונע כניסה ראויה של מי הגשמים, מקורות שונים של לחות לצד נקודות אובדן של חום ואף צנרת דולפת – היבטים אלו ועוד יכולים להוביל לכדי רטיבות ובהמשך לנזילות חמורות.

כדי לאתר את מקור הרטיבות, ניתן להסתייע במגוון רחב של פתרונות טכנולוגיים; פתרונות מתקדמים שיבדקו את השטח כראוי ויציגו את הממצאים הרלוונטיים. בין אם על ידי שימוש במצלמה טרמית או שמא מדובר בצילום קווי הביוב, פעולות חשובות אלו יש להפקיד בידי המומחים.

למצוא את הפתרון במהירות וביעילות

מזהים סימני רטיבות בתקרה או בקירות הבית? כדי לאתר את מקור הרטיבות ולמצוא את הפתרון המתאים, יש ליצור קשר עם חברת בוני העמים. אנו מתמחים בעבודות בדיקה אלו. כמו כן, בתום עבודת הבדיקה אנו נמסור דו"ח מפורט ללקוחותינו כמו גם נתאים את הפתרון המהיר והיעיל ביותר.

איתור רטיבות: סיבות שונות היוצרות רטיבות

איתור רטיבות היא משימה חשובה ביותר; משימה אשר בסיומה ניתן יהיה להגיע אל מקור נזילת המים ולטפל בה כראוי. סימני רטיבות יכולים להגיע כתוצאה ממגוון רחב של סיבות. החל מחדירת מי גשמים ומי השקיה, עיבוי של אדי המים לצד איטום לקוי – מדובר במכלול של נסיבות היכולות להוביל לכדי כתמים של רטיבות ובהמשך – לנזילה. כדי לאתר את מקור הבעיה ולמצוא עבורה את הפתרון הראוי, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת בוני העמים. חברה זו פועלת מזה עשור, מעסיקה את אנשי המקצוע המנוסים ביותר ומתמחה בביצוע בדיקות רטיבות ונזילות על הצד הטוב ביותר.

מדי שנה, אנו חוששים מהופעתם של כתמי רטיבות. אכן, עונת החורף הינה גורם משמעותי ביצירתה של רטיבות. למה הכוונה? כידוע, האוויר מכיל כמויות רבות של מים; כמויות מים הבאות לידי ביטוי בצורה של אדים. כאשר האוויר מתקרר, אדי מים אלו הופכים לטיפות. כאשר תנאי מזג האוויר יוצרים עיבוי רב, תהיה לכך השפעה על הקירות ועל התקרות של המבנה.

כמו כן, התופעה של עיבוי יכולה גם להתרחש במטבח בבית או בעבודה – חללים בהם מרתיחים מים או מבשלים בתדירות גבוהה. עם זאת, עיבוי המים הוא לא הסיבה היחידה המביאה לכדי היווצרות כתמי רטיבות. למעשה, גם חדירתם של מי השקיה יכולים ליצור מצב זה. כלומר, במקרים בהם גג המבנה או הקירות שלו לא אטומים כראוי – מים יחדרו לתוך שכבת המבנה וייצרו כתמים חמורים של רטיבות.

בנוסף לכך, ליקויים בצנרת יכולים להביא לכדי הופעתה של רטיבות וכמובן – לנזילות מים במבנה. כלומר, בין אם נוצר בלאי בצנרת או שמא שורשי עץ חודרים אל תוך מערכת הביוב – מדובר במצב מורכב אותו יש לתקן. כלומר, במקרים בהם מופיעים סימני רטיבות, יש לאתר את הנזילה – ולהתאים לה את המענה המדויק ביותר.

לאתר את מקור הבעיה

כאשר נוצרים סימני עובש ופטריות על הקירות או שמא אזורים מסויימים מתנפחים או מתקלפים – עליכם לקרוא לאנשי מקצוע אשר יאתרו את מקור הרטיבות. בין אם עבודת האיתור תתבצע על ידי מצלמה טרמית או על ידי צילום קווי הביוב, צוות עובדי חברת בוני העמים יסייעו לכם בכך. וזאת, תוך שימוש בציוד המקצועי והמתקדם ביותר. כמו כן, אנו מציעים שירות אדיב ואישי למגוון לקוחותינו העסקיים והפרטיים.

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ