צרו קשר
ּ

איתור נזילות: מידע חשוב

איתור נזילות היא פעולה המתבצעת במקרים הבאים: חדירתם של מי גשמים, בעיות בצנרת הבניין או הבית הפרטי. בין אם מדובר בחורף או באביב – אין ספק שנזילות הן מטרד לא נעים; מטרד שיש ביכולתו להביא לכדי כתמים, רטיבות ואף טחב. בשל כך, כאשר אתם חושדים בבעיית נזילות, מומלץ לפנות לשירותיה של חברת בוני העמים.

גרים בבניין מגורים וותיק? מופיעים לפתע כתמי רטיבות עצומים? ייתכן ומדובר בנזילה. בין אם הצנרת איננה מנקזת כנדרש ובין אם מדובר בתקלה אחרת – עליכם לברר את מקור הבעיה ולתקן אותה בהתאם. בטרם תפנו אל חברה מקצועית שתסייע לכם באיתור הנזילות, מומלץ להבין, ראשית, אילו פעולות איתור קיימות כיום:

אחת הדרכים המוכרות לצורך איתור נזילות כוללת שימוש במצלמה תרמית: מצלמה זו מהווה פתרון יעיל ונוח משום שהיא איננה מביאה לכדי הרס הקירות וללכלוך. במקביל, בזכות מצלמה זו ניתן יהיה לזהות את מקור נזילת המים ואת מסלול חדירתם, לצד מוקדי הרטיבות השונים בקירות.

במקביל לכך, ובכדי להבין האם אתם זקוקים לטכנאים שיאתרו את קיומן של נזילות, חשוב לעקוב אחר סימנים מובהקים להופעתה של בעיה זו. מה סימנים אלו כוללים? נסקור את חלקם כעת:

  • חשבון מים גבוה מהרגיל
  • לחץ המים יורד ללא כל סיבה ברורה לעין
  • רטיבות לצד פנלים מתקלפים
  • טחב

סימנים אלו יהוו אינדיקציה ראשונית לכך שישנה נזילה סמויה – וכך תוכלו לתקן בהקדם ולשפר את איכות חייכם ללא כל דאגה. השלב הבא בתהליך כולל יצירת קשר עם אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים; פעולה הכוללת, בין היתר, ביצוע סקר שוק של אנשי המקצוע לצד המחיר שמומלץ לשלם עבור העבודה.

 

לטפל בכל בעיה – במהירות ובמקצועיות

נזילות ובעיות רטיבות אחרות הן מטרד משמעותי – אך ניתן לאתר אותן ולטפל בהן ללא כל בעיה. חוששים שישנה נזילה בבית או בעבודה שלכם? צרו קשר בהקדם עם חברת בוני העמים: נסייע באיתור נזילות ובעיות אינסטלציה אחרות באמצעות הציוד המתקדם שברשותנו.

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ