צרו קשר
ּ

איתור נזילות מים בקיר

איתור נזילות מים בקיר מתבצע דרך ציוד טכנולוגי מתקדם. על הקירות הפנימיים של הבית מופיע טחב? על הקירות החיצוניים של המשרד מופיעה רטיבות? בין אם עקב עבודת איטום לא מקצועית או שמא מדובר בחדירתם של מי גשמים דרך החלונות – אל תתפשרו על פחות מאיכות: צרו קשר בהקדם עם חברת בוני העמים; חברה מציעה יחס אישי לצד מקצועיות חסרת פשרות.

איתור נזילת מים בקיר: מה חשוב לדעת?

עוברים לדירה חדשה? מקימים משרד חדש בעשר אצבעות? ישנם היבטים רבים ושונים שיוכיחו כי מדובר בנכס איכותי. בין שלל ההיבטים, ישנו אלמנט משמעותי למדי: תקינות הצנרת של המבנה לצד איטום ראוי של הגג. במילים אחרות, כאשר פעולות אלו אינן מתבצעות כראוי, ייווצרו נזקים שונים; נזקים הכוללים, בין היתר, נזילות מים. מדובר במפגע של ממש, שכן הוא הורס הרבה מעבר לאסתטיקה החיצונית והפנימית של המבנה – הוא אף מביא לנזקים בריאותיים של הדיירים.

חיפויי הרצפות הונחו לא נכון וכעת הם מתעוותים כתוצאה מנזילת מים? מים חדרו אל תוך הקירות, חצו את האריחים ויצרו סדקים? נזקים אלו ואחרים, הנוצרים בעקבות נזילת מים, ניתן לאתר דרך מספר דרכים מתקדמות ויסודיות. החל ממצלמה טרמית ועד סיב אופטי, ניתן להרכיב תמונה מלאה – ולפעול בהתאם לתקלה המתגלה. משום שאת מלאכת איתור הנזילה והתיקון שלה יש לבצע על הצד הטוב ביותר – מומלץ לפנות אל חברה מקצועית ואמינה. ישנן דרכים רבות דרכן ניתן לחפש חברה הציעים שירותים מסוג זה:

  • ניסיון – בין אם אתם מתייעצים בבני משפחה וחברים או שמא אתם קוראים המלצות באתרי האינטרנט, מומלץ לחקור מהו הניסיון המעשי של החברה, באילו סוגי תיקונים הם עסקו לצד הציוד בו הם נעזרים במהלך ביצוע עבודה.
  • תקציב – בהתאם לניסיון ולציוד המתקדם של החברה, ניתן לקבוע את המחיר אותו תשלמו. עם זאת, בטרם תתחייבו למחיר מסוים, רצוי לבצע השוואת מחירים. כך, תוכלו לדעת האם העסקה היא הוגנת.

להשלים כל משימה כראוי

כאשר מתגלה נזילה בקיר הפנימי או החיצוני, מדובר במפגע שיש לתקן בהקדם. זקוקים לעבודת תיקון דחופה? מתעניינים בביצוע עבודת תחזוקה שוטפת? מומלץ לפנות אל חברת בוני העמים: חברה זו, הפועלת לאורך 10 השנים האחרונות, תעניק לכם יחס אישי תוך שימוש בציוד המתקדם ביותר לצורך איתור התקלה והטיפול בה.

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ