צרו קשר
ּ

איתור ותיקון נזילות מים

תחזוקה של מערכת מים היא עבודה רצינית, ולפעמים הזמנה של איש מקצוע לביצוע פעולות תיקון ואיתור נזילות מים היא הכרחית לשימור תקינות המבנה כולו. מים יכולים לפגוע במהירות ובקטלניות בקירות, צינורות ותשתיות, וחשוב להיות ערניים לכל פגם שיש במערכת המים ולבצע בקרה שוטפת. תיקון נזילות מאפשר לעשות שימוש בכל מערכות הנצרת בבית ללא חשש שיפגעו בשאר המבנה תוך עבודה אחראית ומקצועית. אבל בכל הנוגע לעבודות עם מים, רק אדם בעל ניסיון והסמכה מתאימים יכול לתת מענה נכון בתהליך האיתור והתיקון, כדי למנוע נזקים עתידיים. חברת בוני העמים מבצעת בדיקות איתור ותיקון נזילות מים בכל סוגי המבנים בצורה מקצועית.

 

איתור ותיקון נזילות מים- עבודה לבעלי ניסיון

בתהליך איתור נזילות חשוב מאוד לעבוד במהירות וביעילות. השלב הראשון הוא זיהוי כי אכן מתרחשת נזילה. לאחר מכן מתחיל איש המקצוע בחיפוש אחר מקור הנזילה, הן ויזואלית והן בעזרת אמצעים טכנולוגיים שונים. כיום מקובל לעשות איתור נזילות במצלמה טרמית לאיתור המקור המדויק לנזילה. המצלמה מקצרת את זמני החיפוש ומאפשר לאיש המקצוע לתת מענה מיידי לבעיה.

בשלב השני מבוצעת עבודת האיטום עצמה. בעזרת חומרים עמידים ביותר למים, ומידע שמגיע מהמצלמה הטרמית, בעל המקצוע מגיע לנקודת הנזילה המדויקת, ומוודא כי היא אטומה לחלוטין. איטום אפקטיבי מחזיק לפרקי זמן ארוכים ונותן חיזוק משמעותי לצנרת הקיימת, כך שאתם רוצים להשקיע בחומרי איטום מהמובילים בשוק.

 

איטום איכותי לשקט נפשי

אם כבר זיהיתם שיש נזילה בבית או במשרד ואתם רוצים לתת את המענה הטוב ביותר שיחזיק לפרק זמן ארוך את הצנרת בפעילות תקינה, אתם צריכים לפנות לעזרת צוות מקצועי. חברת בוני העמים מתמחה מזה העשור האחרון באיתור נזילות מים, רטיבות וחזירת מי גשמים למבנים. צוות החברה מאפשר ללקוחות לקבל שירות מהיר, יעיל ומקצועי, למקרים פרטיים ועסקיים. אני מבצעים את כל תהליך הבדיקה בעזרת מכשור מתקדם ורגיש ביותר למים, ומבטיחים להביא לפתרון כולל של נזילות ברחבי המבנה. העבודה נעשית תוך עמידה בכל הסטנדרטים המקובלים בשוק ובאחריות וזהירות מרבית. לפרטים נוספים, פנו לצוות החברה.

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ