צרו קשר
ּ

איך מטפלים ברטיבות בקיר?

בכל מבנה יש סיכון להתמודד בשלב כזה או אחר עם רטיבות קירות, ולכן שאלה נפוצה בתחום אחזקות המבנים היא איך מטפלים ברטיבות בקיר חיצוני או פנימי? חוסר הנעימות שנוצר במבנה בו יש כתמי רטיבות ועובד הוא לא רק מטרד ויזואלי אלא גם סכנה בריאותית של ממש, ועל כן טיפול ברטיבות קיר חייב להיות מיידי. הרטיבות מתקדמת בקצב קבוע ומהירות המענה משפיעה מאוד על צורת הטיפול וההשקעה הנדרשת למיגור המים. בגלל שמדובר בעבודה מורכבת, אתם רוצים לבחור באיש מקצוע מוסמך שייתן מענה מקיף לכל האזור. צוות חברת בוני העמים מעניק שירות אמין ומיומן לכל מקרה של רטיבות קיר.

 

איך מטפלים ברטיבות בקיר? איטום כפתרון אידיאלי

במרבית המקרים בהם מבנה סובל מרטיבות ועובש, אנשי המקצוע פונים לבדוק את חוזקו של איטום המבנה. איטום כמו כל אספקט של מבנה דורש תחזוקה ראויה, ולא המבנה כולו חשוף לסכנות מנזקי מים. פעולת איטום שמתבצעת כפעולת מנע, מבטיחה את שלמות הבניין הן חיצונית והן פנימית. לכן, הפתרון השוט ביותר הוא להזמין מומחה לאיטום ולבחור את חומרי האיטום החזקים ביותר שיש בשוק.

לעיתים נדירות יותר, פגמים בצינורות פנימיים מהווה גורם לרטיבות קירות. בסיטואציות כאלה, איתור הנזילה בקיר וטיפול ממוקד למקור המים נותן מענה מקיף לרטיבות. כך או כך, חשוב לטפל גם בשלמות הקיר עצמו, לנקות אותו ולצבוע מחדש כדי להיפטר משאריות העובש והמים.

 

שומרים על הבית מבפנים

תחזוקה של בית היא עבודה קשה, ולפעמים אתם לא בדיוק יכולים להתפנות לטפל בכל בעיה קטנה בבית. אולם במקרים של רטיבות בקיר פנמי או חיצוני, מענה מהיר שומר על כל המבנה. קריסה של חלקי קירות היא התקדמות של מקרי רטיבות, והזנחה עלולה להביא לסיכון משתמשי המבנה כולו. לקיחת אחריות היא הצעד הראשון. חברת בוני העמים מבצעת אבחון של רטיבות קירות ומסייעת ללקוחותיה לטפל בכל מקרה לגופו. אנו עובדים בצורה מקצועית וללא קיצורי דרך על מנת לשמור על רמת שירות גבוה ואיכותית ללקוחות שלנו. הצוות המקצועית בודק מה מקור הבעיה ומשתמש בציוד טכנולוגי כדי להביא לפתרון יעיל ואיכותי.

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ