צרו קשר
ּ

איטום קירות מרטיבות

כמעט בכל מבנה יש סכנה לחדירת מים בשלב כל שהוא, ולכן ביצוע עבודות איטום עקב רטיבות בקיר פנימי או חיצוני הוא שלב חיוני בגימור פרויקט בניה או שיפוץ. איטום מוצלח מונע חדירת מי גשמים לתוך חללי הפנים, החללים בין קירות המבנה ואפילו נזקים חיצוניים למבנה שנובעים ממגע מתמיד עם מי גשמים. איטום נעשה על ידי קבלן איטום מקצועי, אשר מחזיק בכל החומרים הכלים והניסיון לבצע איטום בצורה בטיחותית ומושלמת. יחד עם זאת, גם עבודות איטום דורשות תחזוקה אחת לתקופה כדי לשמור על אפקט מקסימלי של חומר האיטום. חברת בוני העמים מבצעת איטום קירות מרטיבות חיצונית ופנימית לכל מבנה.

 

איטום קירות מרטיבות חיצונית ופנימית

איטום קירות חיצוניים הוא פעולת המנע הראשונית מפני חדירת מים למבנה. גם במהלך הקמת מבנה וגם בטיפולי תחזוקה תקופתיים, חשוב לאטום את הקירות החיצוניים מפני מים. חדירת מי גשמים מבחוץ יכולה להיות הרסנית למבנה בדיוק כמו נזילות פנימיות. על פי רוב איטום חיצוני דורש עבודה בגובה רב ומתרחש בעיתויים מדויקים בהתאם למזג האוויר.

לעומת זאת, איטום פנימי מתמודד עם דליפות מים ונזילות מצנרת הבית ואין יכולת לחזות מתי בדיוק תהיה נזילה. מעקב צמוד אחר הופעת כתמי מים ועובד יכול להיות אינדיקציה לבעיית באיטום ולצורך בפעולות תחזיקה לאיטום קירות הבית. איטום פנימי משפיע ישירות על איכות החיים של המשתמשים במבנה, ועל כן מחייב תגובה מהירה ועבודה איכותית.

 

אוטמים כדרך קבע

בין אם מדובר בבניין ישן ובלוי או בבניין חדש "מהניילון", לא ניתן להקל ראש בבעיות של חדירת מי גשמים ונזילות פנימיות. מתן מענה מהיר ובדיקות תחזוקה קבועות יכולים למנוע היווצרות של גושי עובש ורטיבות בקיר חיצוני, פני ובכל רחבי המבנה. איטום מקצועי הוא איטום מותאם למבנה ולצרכיו, כולל חומרי איטום מתאימים וטכניקות עבודה מהירות. חברת בוני העמים מבצעת איטום קירות מרטיבות בדרגות שונות. אנו מספקים אבחון וייעוץ, כולל שיטת עבודה מומלצת של הצוות שלנו. במהלך העבודה אנו עושים שימוש בחומרי האיטום הטובים ביותר שברשותנו ונכונים להביא לאיטום מלא ועבודה מושלמת של הצוות המקצועי.

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ